Допоможіть будь ласка з задачею по математиці. Цереус- найбільший кактус у світі. Його висота

може досягати 25м, а маса - 10000кг. Відомо, що 8/10 цієї маси становить вода. Обчисли, скільки кілограмів води і скільки кілограмів речовини в кактус.

Ответы на вопрос

Отвечает Горобец Назар.

Ответ:

8000 кг

2000 кг

Пошаговое объяснение:

Виходить, що нам треба знайти 80% від 10000кг і це буде маса води:

10000*0.8=8000 (кг) - маса води

10000-8000=2000(кг) - маса речовини

Отвечает Тараскина Варвара.

Пошаговое объяснение:

1) 8/10 * 10000 = 8/1 * 1000 = 8000/1 = 8000 (кг) - воды в кактусе

2) 10000 - 8000= 2000 (кг) - вещества в кактусе

Или

Кактус = 1

1) 1 - 8/10 = 10/10 - 8/10 = 2/10 = 1/5 (часть) - в кактусе вещество

2) 1/5 * 10000 = 10000/5 = 2000 (кг) - вещества

3) 10000 - 2000 = 8000 (кг) - воды в кактусе

Или

1) 1 - 8/10 = 10/10 - 8/10 = 2/10 = 1/5 (часть) - в кактусе вещества

2) 8/10 * 10000 = 8/1 * 1000 = 8000/1 = 8000 (кг) - воды в кактусе

3) 1/5 * 10000 = 10000/5 = 2000 (кг) - вещества в кактусе