за добу швейна фабрика пошила 48 пальт, а курток-у 2 рази менше. Шосту частину всіх виробів

відправили в магазин. Скільки виробів відправили в магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Шмонько Юлия.

Ответ:

12 виробів видправили в магазин.

Пошаговое объяснение:

Знаходимо скільки курток пошила фабрика за добу:

1) 48:2=24(кур.) пошила фабрика за добу

Знаходимо скільки всього виробів пошили на фабриці за добу:

2) 48+24=72(вир.) пошили всього на фабриці за добу

Нам відомо, що 6 частину всіх виробів відправили в магазин, тобто це \frac{1}{6} від 72. Знаходимо цю частину:

3) 72:6*1=12 (вир.) відправили в магазин.