Швейна майстерня першого дня пошила 65 пальт, а другого – у 2 рази більше. 1/5 всіх виробів

становили дитячі пальта. Скільки дитячих пальт пошила швейна майстерня?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:

1. 65×2= 130 пальт ( пошито другого дня)

2. 65+130= 195 пальт (пошито всього)

3. 1/5×195=39 дитячих пальт було пошито