Основа піраміди квадрат з стороною 6 см .Висота піраміди дорівнює 8 см і проходить через одну з

вершин основи .Знайти площу бічної поверхні піраміди.поможіть пожалуста повне розв’язання

Ответы на вопрос

Отвечает Байгильдин Азат.

Находим длины боковых рёбер.

SB, SD = √(6² + 8²) = √(36 + 64) = √100 = 10 см.

Sбок = 2S(ASD) + 2S(SDC) = 2*(1/2)*(6*8 + 10*6) = 108 см².