Позначте значення х, при якому пропорція 1/2 : х = 3/4 : 2/3 правильна. 4/9 2¼ 1/3 2/9


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

х= 4/9

Пошаговое объяснение:

1 /2: х= 3 /4 : 2/3

. 3/4 х= 2/3 • 1/2

. 3/4 х = 2/6

. х = 1/3 : 3/4

. х= 4/9