Помогите решить задачу: Щоб підготувати 360 л. фарби для муралу, потрібні 4 однакові бочки.

Скільки потрібно таких бочок, щоб підготувати 630 л. фарби?

Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Лёша.

Пошаговое объяснение:

1 ) 360 ÷ 4 = 90 ( л. ) – фарби знаходиться в 1 бочці

2 ) 630 ÷ 90 = 7 ( б. )

Відповідь: щоб підготувати 630 л. фарби знадобиться 7 бочок .

Отвечает Салаватова Фируза.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

треба розділити 360л на 4 бочки щоб дізнатися скільки літрів міститься в одній бочці (90л.) А потім, 630л розділити на 90л щоб дізнатися скільки бочок знадобиться. Дорівнює 7бочок