Завдання 60 До 600 г 30% розчину солі долили 300 г води. Знайдіть відсотковий вміст солі в новому

розчині. ___________________________________Завдання 61 Галинка і Марічка зібрали 15,9 кг полуниць, причому Галинка зібрала на 2,3 кг менше ніж Марічка. Скільки кілограмів полуниць зібрала Галинка?___________________________________С подробным объяснением пожалуйста!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Цуканов Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

№60

Визначимо масу солі у вихідному розчині:

m(солі) = w(солі) * m(р-ну)

m = 600 * 0,3 = 180 г

Знайдемо масу новоутвореного розчину:

m(н.р.) = m(р-ну) + m(води) = 600 + 300 = 900 г

Визначимо відсотковий вміст солі в новоутвореному розчині

w = (m(солі) / m(р-ну)) * 100%

w = (180/900) * 100% = 0,2 * 100% = 20%

Відповідь: 20%

№61

Нехай Галинка зібрала - х кг полуниць , тоді Марічка х + 2,3 кг. Складемо рівняння:

х + х + 2,3 = 15,9

2х = 15,9 - 2,3

2х = 13,6

х = 13,6 : 2

х = 6,8 кг зібрала Галинка