4. Ліс займає площу, що дорівнює 84 га. Галявинка займає 8% цієї площі. Знайдіть площу галявинки.


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ:

6,72 га

Пошаговое объяснение:

8% = 8 : 100 = 0,08

0,08 * 84 = 6,72 (га) - займає галявинка

Отвечает Ковалева Алина.

84 га:100*8=6,72 га

Ответ: 6,72 га