1.Знайти 3% від числа 150. 2.Знайти число, якщо відомо, що 16% його дорівнює 80. 3.Сума трьох чисел

дорівнює 630. Перше число становить 32% суми, друге-41% суми. Знайти третє число. будь ласка допоможіть дам 100 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамкин Валера.

1. (3*150)/100=4,5.

2. Розв'язуємо за допомогою пропорції:

x - 100%

80 - 16%

x=(80*100)/16=500.

3. Сума двох чисел => 32%+41%=73%.

100%-73%=27% від суми трьох становить третє число.

(630*27)/100=170,1.