8. Для приготування 1 порції молочного коктейлю потрібно: 80 г бананів, 100 г морозива та 300 г

молока. Скільки потрібно взяти бананів та морозива, якщо взяли 3 л молока (1 л= 1000 г)? 9. На птахофермi за сезон виростили 1200 птахів: кури, гуси, качки. Скільки качок виростили на фермі, якщо кури становлять 60% усіх птахів, гуси - 15%, а качки решту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дзусова Эльвира.

Ответ: 8. 800г бананів та 1000г морозива

9. 300 качок

Пошаговое объясненоие:

8. 3л = 3000г

1) 3000 : 300 = 10(порцій)

 2) 10×100 = 1000(г) - морозива

3) 10×80 =800(г) - бананів

9. 1) 100% - 60% - 15% = 25%

2) 1200 × 0,25 = 300(к.)