Для приготування чотирьох порцій молочного коктейлю потрібно 200 г морозива. Скільки грамів

морозива потрібно для приготування двох таких порцій коктейлю?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисик Таня.

Ответ:25

Пошаговое объяснение:

1. Одна порция: 200:10=20гр

2. 500:20=25

Отвечает Морозова Юлия.

Ответ:

100г

Пошаговое объяснение:

4 порции - 200 г

2 порции - х

составляем пропорцию, где х = (200 × 2) ÷ 4 = 400 ÷ 4 = 100 г