Сторони прямокутника 6см та 10 см. Знайдіть площу квадрата , який має такий самий периметр, як і

прямокутник

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошильцева Поля.

Ответ:
S= 64cm^2

Пошаговое объяснение:

Р прямокутника= 6+6+10+10= 32см
S квадрата= ?
щов знайти одну сторону квадрата треба поділити 32 на 4
32:4= 8
тепер треба 8 домножити на  8, вийде 64
тобто S квадрата дорівнює 8 ×8= 64 см^2