Задача срочно Школа отримала 376 підручників для трьох класів 5-А клас отримав 121 підручник що

на 17 менше ніж 5-Бклас. Скільки підручників отримав 5-В клас?

Ответы на вопрос

Отвечает Шекоян Рафаэль.

Ответ:

Було - 376

5-А - 121

5-Б ? на 17 більше ніж в 5а

розв'язання

121+17=138 підручників отримав 5б

376 -138=232

відповідь : 5в отримав 232 підручника

Отвечает Родькин Алексей.

Відповідь:1) 121+17=138; 2) 376-138=232

Покрокове пояснення: