Школа отримала 376 підручників для трьох п'ятих класів. 5-А клас отримав 121 підручник, що на 17

менше ніж 5 -Б .Скільки підручників отримав 5-В клас?Запиши схему до цієї задачі. За цією схемою придумай свою задачу і розв'яжи її

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

121+17=138 уч получил 5б

138+121=259 уч получили 5а и 5б

376-259=117 уч получил 5в