Школа отримала 376 підручників для 5 - их класів. 5 - А отримав 124 підручники, що на 17 більше,

ніж 5 - В, а 5 - В решту. Скільки підручників отримав 5 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мураткызы Назира.

Ответ:

Нехай кількість підручників, яку отримав 5-В, буде x.

Отже, за умовою задачі:

Кількість підручників, яку отримав 5-А = 124 (бо вони отримали на 17 більше, ніж 5-В).

Кількість підручників для 5-А і 5-В разом = 376 (всього підручників для 5-их класів).

Ми можемо скласти рівняння:

124 (підручники 5-А) + x (підручники 5-В) = 376

Тепер розв'яжемо рівняння для x:

x = 376 - 124

x = 252

Отже, 5-В отримав 252 підручники.

Пошаговое объяснение: