10 3/5-4 1/4 Срочно скажіть пж дам 15 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Софейченко Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10 3/5-4 1/4 = 10 12/20 - 4 5/20 = 6 7/20

Отвечает Беляев Дмитрий.

Ответ:

6 7/20

Пошаговое объяснение:

10 3/5 - 4 1/4 спочатку треба привести до однакового знаменника

це 20 бо 5 и 4 ділиться на 20 отже маємо 6 12-5/20 = 6 7/20

12 - 5 бо в першому дробу ми домножуемо на 4 (бо 20/5 = 4) у другому випадку 5