Серед наведених нижче рівнянь укажіть те, яке НЕ має коренів. A x + 11 = x Б x + 11 = x + 11 B x

+ 11 = 11 Серед наведених нижче рівнянь укажіть те, коренем якого є число -1. F x + 11 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Гулия.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

х+11=х немає коренів

х+11=х+11 має корінь -1