Запишіть приклад прямої яка перпендекулярна до прямої y=(-3/7)x-6 будь ласкааааа допоможіть даю

50 баліів

Ответы на вопрос

Отвечает Денисова Александра.

Розв'язок:

l1: y = (-3/7)x-6

Рівняння даної прямої: y = k1x+b1

Пряма l1 перпендикулярна до l2: y = k2x+b2, за такої умови, коли k1·k2 = -1.

З першого рівняння прямої: k1 = -3/7

Виразимо k2: -3/7·k2 = -1

k2 = -1·(-7/3)

k2 = 7/3.

Отже, рівняння прямої перпендикулярної до прямої y = (-3/7)x-6, може мати такий вигляд:

y = 7/3x-6. (Коефіцієнт b в даному випадку можна обрати будь-який.)

Відповідь: y = 7/3x-6