З двох сіл, відстань між якими 4 км 590м, для участі в екоквесті одночасно зазустріч одна одній

вирушили дві команди. Одна рухалася зі швидкістю 65м/хв. Через 34хв команди зустрілися З якою швидкістю рухалися друга команда, якщо обидві рухалися рівномірно?

Ответы на вопрос

Отвечает Чермных Даша.

Відповідь:

1) 4590÷34=135(км/хв)-швидкість наближення;

2) 135-65=70(км/хв)-швидкість другої команди.

Відповідь: друга команда рухалася зі швидкістю 70км/хв.

Покрокове пояснення: Відстань між селами (4590км) ділимо на час, через який 2 команди зустрілися (34 хвилини) в результаті отримуємо число 135. Від цього числа забираємо відому нам швидкість руху першої команди (65км) і отримуємо швидкість другої команди(70км).