Під час акції, здешевлена на 25 відсотків, шоколадка стала коштувати 21 грн. Скільки вона

коштувала до акції?

Ответы на вопрос

Отвечает Паевская Дария.

Пошаговое объяснение:

Стоила шоколадка = 100%

Стала стоить = 100% - 25% = 75%

75% = 21 грн

100% = х грн

75/100 = 21/х

75 * х = 100 * 21

75х = 2100

х = 2100 : 75

х = 28

28 гривен стоила шоколадка до акции