4(26). знайди значення суми:-3+8+4+(-9)+(-1)+3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

-3+8+4+(-9)+(-1)+3 = 12+(-10) = 2

-3 і 3 само знищуються

8 і 4, як додатні числа, додаються

-9 і -1, як від'ємні числа, додаються

так як, 12 більше за (-10), ми віднімаємо ці числа, і маємо відповідь 2

Отвечает Филатова Арина.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

-3 + 8 + 4 + (-9) + (-1) + 3 =

-3 + 8 + 4 - 9 - 1 + 3 =

(-3 + 3) + (-9 - 1) + 8 + 4 =

0 + (-10) + 12 = -10 + 12 = 2