Пасічник зібрав 680 кг меду.Першого дня він продав 296кг меду,другого _168кг.Скільки меду

залишилося у пасічника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сопова Алина.

Пошаговое объяснение:

1) 296+168=464 (кг)-меду зібрав пасічник першого та другого дня

2) 680-464=216 (кг)-меду залишилося

Відповідь: у пасічника залишилося 216 кг меду

Сподіваюся допомогла