6. Через яку із наведених точок проходить графік функції у = lo9 3*? A (8; 0,5) Б (9; 4) B (7;

0,25) (9; 0,5) Д (8; 4)​

Ответы на вопрос

Отвечает Успасских Юрий.
Для знаходження точок, через які проходить графік функції у = lo9 3x, можна підставити координати кожної з наведених точок у вираз функції і перевірити, чи отримаємо правдиве твердження.

a) При x = 8, у = lo9 3*8 = lo9 24, тобто наша точка має координати (8; lo9 24). Графік функції проходить через цю точку.

б) При x = 9, у = lo9 3*9 = lo9 27, тобто наша точка має координати (9; lo9 27). Графік функції проходить через цю точку.

в) При x = 7, у = lo9 3*7 = lo9 21, тобто наша точка має координати (7; lo9 21). Графік функції не проходить через цю точку.

г) При x = 9, у = lo9 3*9 = lo9 27, тобто наша точка має координати (9; lo9 27). Графік функції проходить через цю точку.

д) При x = 8, у = lo9 3*8 = lo9 24, тобто наша точка має координати (8; lo9 24). Графік функції не проходить через цю точку.

Отже, графік функції у = lo9 3x проходить через точки А (8; lo9 24), Б (9; lo9 27) і В (9; 0,5).