Знайдіть 2/3 від числа 100. Відповідь запишіть у відсотках


Ответы на вопрос

Отвечает Балабушко Влад.

Відповідь: 100/3=3,33333333 - це 1/

3,3333333*2=6,66666666 або 6,(6) - дужки це період3

Покрокове пояснення: