. Довжина прямокутного паралелепіпеда 56см, висота складає 5/7 висоти, а ширина 3/4 з висоти.

Обчислити об'єм паралелепіпеда​

Ответы на вопрос

Отвечает Adelmetov Artur.

Ответ:

1) 56×5/7=40(м)-висота

2)40×3/4=30(м)-ширина

3)56×40×30=67200(м³)-об'€м

Ответ:67200м³