Матвій прочитав 63 сторінки, що становить 0,7 всієї книж- ки. Скільки сторінок у книжці? Скільки

сторінок залишило- ся прочитати Матвію? поможіть пжжж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпачева Настя.

1) 63 :0.7=90 (стр) - всего в книге

2) 90-63 =27 (стр) -- осталось прочитать

ответ: 90 страниц всего в книге, 27 страниц осталось