до музичної школи зарахували 36 учнів що становить 5/6 від кількості бажаючих в ній навчатися.

скільки дітей бажали навчатися в цій школі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Норик Ангелина.

Ответ:

43.

Пошаговое объяснение:

Нехай кількість бажаючих х, тоді

(5/6)х = 36

х=36 : 5/6 = 36*6:5=43,2

Округляємо до цілого числа і маємо 43 бажаючих.

Отвечает Рижий Владік.

Відповідь:

30

Покрокове пояснення:

5/6 = ? 5/6 = 6×5=30

36 = 6/6

36:6=6

1/6 = 6

надіюсь зрозуміло