6. Обчисли: 1) 11 + 4 2 11 2) 1 11 9 7. До музичної школи зарахували 36 учнів, що складае 4

кількості дітей, які бажали в ній навчатися. Скільки 9 дітей бажали навчатися в цій школі? 9 11 7 8. Розв'яжи рiвняння 1 - + 11 + x = 5. 11' В 9. При яких натуральних значеннях х дроби обидва неправильні? x + 3 8 i​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубіцька Віка.

Пошаговое объяснение:

1)  11 + 4 * 2 = 19

2) Щоб знайти кількість дітей, які бажали навчатися в школі, потрібно розділити загальну кількість учнів на кількість кількостей дітей, тобто:

36 / 4 = 9

Отже, 9 дітей бажали навчатися в цій школі.

3) Розв'язуємо рівняння:

1 - 11 + x = 5

x = 15

Відповідь: x = 15

4) Дроби називаються неправильними, якщо чисельник більший за знаменник. Тому, щоб знайти значення х, при яких обидва дроби є неправильними, потрібно вирішити нерівність:

x + 3 > 8

x > 5

Отже, при натуральних значеннях х, більших за 5, обидва дроби будуть неправильними.