Добуток двох чисел дорівнює 8,6. Один із множників помножили на 1,8, а другий - на 4,5. Знайдіть

новий добуток.​

Ответы на вопрос

Отвечает Стахейчук Юлия.

Відповідь: Новий добуток дорівнює 8,1xy.

Покрокове пояснення: Нехай перший множник дорівнює х, а другий - у. Тоді ми можемо записати:

х * у = 8,6

Якщо перший множник помножити на 1,8, а другий - на 4,5, то ми отримаємо новий добуток:

(1,8x) * (4,5y) = 8,1xy

Отже, новий добуток дорівнює 8,1xy.

Отвечает Целиков Глеб.

Ответ:

69,66

Пошаговое объяснение:

8,6 * 1,8 * 4,5 = 69,66 - новое произведение