Спрости вираз і знайди його значення: -9,6 + х + 4,42 + (-1,8) + 1,13, якщо х = 5; -1,7


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Аня.

Решение:

-9,6 + х + 4,42 + (-1,8) + 1,13 = - 9,6 + х + 4,42 - 1,8 + 1,13 = - 5,85 + х

при х = 5

- 5,85 + х = - 5,85 + 5 = - 0,85

при х = - 1,7

- 5,85 + х = - 5,85 - 1,7 = - 7,55