Відрізок АВ довший від відрізка CD на 3см. Знайди довжину кожного відрізка, якщо сума їх довжин

становить 13см

Ответы на вопрос

Отвечает Сурмач Мария.

Відповідь:

Покрокове пояснення: Позначимо довжину відрізка CD через x (в см). Тоді за умовою довжина відрізка AB дорівнює (x+3) см.

За умовою задачі, сума довжин відрізків CD і AB дорівнює 13 см, тобто:

x + (x+3) = 13

Розв'язуємо це рівняння:

2x + 3 = 13

2x = 10

x = 5

Отже, довжина відрізка CD дорівнює 5 см, а довжина відрізка AB дорівнює (5+3) = 8 см.