Запишіть у вигляді неправильного дробу число 3 2/7. СРОЧНО ответ, КоНтРоЛьНаЯ.


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Ульяна.

3 2/7 в вигляді неправильного дробу, це значить що нам треба 3 помножити на 7 та + 2.

3*7+2=23.

Тобто, неправильний дріб 23/7.

3 2/7 = 23/7.

Відповідь: 23/7.

p.s.  Надеюсь, помогла))

Отвечает Svetova Veronika.

Відповідь: 23/7

Покрокове пояснення: