Першого дня магазин продав 40 кг цукерок, що становить 2-5 завезених цукерок до магазину. Скільки

цукерок залишилось у магазині

Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Валерия.

Ответ:

1)40:2=20(це1-5 завезених цукерок)

2)20*5=100(цукерок в магазинi було спочатку)

3)100-40=60(цукерок залишилось)

Вiдповiдь:60 цукерок залишилось

Пошаговое объяснение:

Значёк * это умножение