першого дня магазин продав 40 кг цукерок,що становить 2/5 завезених цукерок до

магазину.Скiльки кг цукерок залишилось у магазинi??

Ответы на вопрос

Отвечает Бегоян Рипсимэ.
1)40:2*5=100(кг)-цукерок завезли у магазин;
2) 100-40=60(кг)-цукерок залишилось у магазині.