(5b+2) x=8-2b має корінь, що дорівнює числу 2 сос помогите​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Ангелина.

Ответ:

Підставимо корінь, що дорівнює 2, у рівняння:

(5(2) + 2)x = 8 - 2(2)

Спростимо:

12x = 4

Розділимо обидві сторони на 12:

x = 1/3

Отже, корінь, що дорівнює 2, є розв'язком даного рівняння.

Пошаговое объяснение:

123123113