Найдите значение выражения: 3x-2|y-2|, если x=-1, y=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Влад.

Ответ:

Щоб знайти значення виражень 3x-2|y-2| при x=-1 і y=-4, замінимо x на -1 і y на -4 в цьому вираженні:

3x - 2|y - 2| = 3(-1) - 2|-4 - 2|

= -3 - 2| -6 |

Модуль негативного числа -6 рівн позитивному числу 6, тому:

= -3 - 2(6)

= -3 - 12

= -15

Таким чином, значення виражень 3x-2|y-2| при x=-1 і y=-4 рівно -15.

Пошаговое объяснение:

думаю будет ок

Отвечает Дидковская Дана.

 3 \times ( - 1) - 2 | - 4 - 2|  =  - 3 - 2 \times  | - 6|  =  - 3 - 2 \times 6 =  - 3 - 12 =  - 15вот решение