ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПЖ, ДАМ 100 БАЛОВ 5. Серед 24 учнів класу 8-А класу 16 подобається алгебра, 10

геометрія, а п'ятеро «не товаришують» з математикою. Скільком учням подобаються два предмети? 1​

Ответы на вопрос

Отвечает Балашов Денис.
Загальна кількість учнів, які вивчають математику, складає:
16 + 10 = 26.

Кількість учнів, які не товаришують з математикою:
24 - 26 = 2.

Тому кількість учнів, які вивчають і алгебру і геометрію можна знайти за формулою включень та виключень:
кількість учнів, які вивчають і алгебру і геометрію = кількість учнів, які вивчають алгебру + кількість учнів, які вивчають геометрію - загальна кількість учнів, які вивчають математику.

Отже, кількість учнів, які вивчають і алгебру і геометрію:
16 + 10 - 24 = 2 учні.

Таким чином, двом учням подобаються обидва предмети.