Помогите пожалуйста У Музеї науки побували 105 учнів четвертого класу, учнів третього класу - на

18 більше, ніж учнів четвертого класу, а учнів другого класу - у 4 рази менше, ніж учнів четвертого і третього класів разом. Скільки всього учнів побувало в Музеї науки?В Музее науки побывали 105 учеников четвертого класса, учеников третьего класса – на 18 больше, чем учеников четвертого класса, а учеников второго класса – в 4 раза меньше, чем учеников четвертого и третьего классов вместе.Сколько всего учащихся побывало в Музее науки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Степа.

571)105+18=123(уч) з третього класу

2)105+123=228(уч) 4та3 класу разом

3)228:4=57(уч) з другого класу

228+57=285(уч) всього побувало в музеї

тільки познач відповідь найкращою