У кіоску продано 23 набори кольорового паперу по 16 грн кожний і 37 наборів картону по 21 грн

кожний. Яка вартість проданого товару?​

Ответы на вопрос

Отвечает Борискина Диана.

1) 23 • 16 = 368 (грн) - за усі набори кольорового паперу

2) 37 • 21 = 777 (грн) - за усі набори картону

3) 368 + 777 = 1145 (грн) - вартість усього проданого товару

Відповідь : 1145 - вартість проданого товару

Отвечает Бения Рамин.

Ответ:1145 грн.

Пошаговое объяснение: Вартість проданого кольорового паперу = 23 набори * 16 грн/набір = 368 грн

Вартість проданого картону = 37 набори * 21 грн/набір = 777 грн

Отже, загальна вартість проданого товару дорівнює 368 грн + 777 грн = 1145 грн.