2. Розв'яжи задачу. Петрик купив 12 пензлів, а Світланка 18. За покупку діти заплатили 450 грн.

Скільки заплатив окремо кожен із них за пензлі, якщо ціна пензлів однакова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зуева Валерия.

Ответ:

Петрик заплатив 180
А Світланка 270

Пошаговое объяснение:

450/(18+12)=450/30=15грн - коштує 1 олівець