У магазині канцтоварів ціна зошита дорівнює - 4, 25 грн, ціна ручки - 1,2 грн, а ціна набору

фломастерів - 10 грн. Сашко купив 12 зошитів, 6 ручок та декілька наборів фломастерів .Середня ціна куплених концтоварів склала 4,2 грн.Скільки наборів фломастерів купив Сашко ?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябченко Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

зошит - 4,25 грн

ручка - 1,2 грн.

фломастери - 10 грн.

Сашко купив

12зошитів *4,25 грн= 51 грн.

6 ручок *1,2 грн.= 7,2 грн.

х фломастерів по 10 грн.=10х

Загальна кількість кацтоварів склала

12+6+х=18+х

Загальна сумма

51+7,2+10х=58,2+10х

Середне арифметичне

(58,2+10х)/(18+х)=4,2

58,2+10х=4,2(18+х)

58,2+10х=75,6+4,2х

10х-4,2х=75,6-58,2

5,8х=17,4

х=17,4:5,8

х=3 набори фломастерів

Сашко купив 3 набори фломастерів