Купили 250 олівців, ручок та фломастерів. Кількість олівців становить 30 % кількості усіх

канцтоварів, що дорівнює 75 % кількості ручок. Скільки купили фломастерів?

Ответы на вопрос

Отвечает Воловик Владислав.

1) 250 · 0,3 = 75 (шт.) - карандаши;

2) 75 : 0,75 = 100 (шт.) - ручки;

3) 250 - (75 + 100) = 250 - 175 = 75 (шт.) - фломастеры.

Ответ: 75 фломастеров.