1. Розв'яжи задачу. Петрик купив 12 пензлів, а Світланка 18. За покупку діти заплатили 450 грн.

Скільки заплатив окремо кожен з них за пензлі, якщо цiна пензлів однакова? 2 Знайди значення виразу:​

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Анастасия.
Нехай x ціна одного пензля.
Петрик купив 12 пензлів, тому він заплатив 12x грн.
Світланка купила 18 пензлів, тому вона заплатила 18x грн.
За покупку діти разом заплатили 450 грн.
Складемо рівняння:
12x + 18x = 450.
30x = 450.
x = 450 / 30
Ціна одного пензля дорівнює 15 грн.
Петрик заплатив за 12 пензлів: 12 * 15 = 180 грн.
Світланка заплатила за 18 пензлів: 18 * 15 = 270 грн.
Відповідь: Петрик заплатив 180 грн, а Світланка - 270 грн за пензлі.
Отвечает Лапина Александра.

Ответ:

12-180 18-270

Пошаговое объяснение:

15×18=270 12×15=180