Обчислити зручним способом 8×(7/16-15/24+3/8)


Ответы на вопрос

Отвечает Чекункова Екатерина.

Ответ:

Для обчислення виразу 8 × (7/16 - 15/24 + 3/8) можна скористатися властивостями дробів і спростити дроби до спільного знаменника:

7/16 - 15/24 + 3/8 = 21/48 - 20/48 + 18/48

Тепер усі дроби мають спільний знаменник 48. Перенесемо чисельники разом і скористаємося властивостями додавання чисел:

21/48 - 20/48 + 18/48 = (21 - 20 + 18) / 48 = 19 / 48

Отже, 8 × (7/16 - 15/24 + 3/8) = 8 × (19/48) = 19/3.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Плотникова Юля.

Пошаговое объяснение:

я не знаю правильно но я надеюсь что это правильно⊙⁠﹏⁠⊙ пожалуйста не злитесь