Чому дорівнює добуток суми натуральних чисел вiд 45 до 90 та суми цілих чисел вiд -15 до +15.

Вiдповiдь поясніть.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нагибина Тася.

Ответ:

0

Пошаговое объяснение:

Добуток суми натуральних чисел від 45 до 90 та суми цілих чисел від -15 до +15 дорівнює нулю. Пояснення:

Сума натуральних чисел від 45 до 90 можна знайти за формулою:

S = (a1 + an) * n / 2

де а1 = 45 - перше число послідовності, аn = 90 - останнє число послідовності, n - кількість чисел у послідовності.

S = (45 + 90) * (90 - 45 + 1) / 2 = 67.5 * 46 = 3105

Сума цілих чисел від -15 до +15 дорівнює нулю, оскільки кожне додатнє число має відповідне від'ємне число, яке дає усього нуль.

Таким чином, добуток суми натуральних чисел від 45 до 90 та суми цілих чисел від -15 до +15 дорівнює:

3105 * 0 = 0