Помогите СРОЧНО! З двох міст, відстань між якими 6000км, вилитіли на зустрічь один одному два

літаки і зустрілися через 4 годин. Швидкість першого літака 700 км/год. Яка швидкість другого літака.

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Карина.

Ответ: 800 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 700*4=2800 (км) - пролетить 1 літак за 4 години

2) 6000-2800=3200 (км) - пролетить 2 літак за 4 години

3) 3200:4=800 (км/год) - швидкість 2 літака