Сроооочноооо У першому магазині було 34 ящик з яблуками а в другому 28. Після того як з першого

магазину перевезли в другий кілька ящиків в обох магазинах ящиків з яблуками стало порівну. Скількі ящиків з яблуками перевезли в другий магазин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Нурбек Нурлыбек.

Ответ:

В первом-34 B

во втором- 28

разница 6

6/2 = 3

3 ящика перевезли,3 оставили

34-3=31 28 + 3 = 31

Отвечает Пикалов Антон.

Ответ:

3 ящика

Пошаговое объяснение:

Перевезли ящиков = х

34 - х = 28 + х

-х - х = 28 - 34

-2х = -6

х = -6 : (-2)

х = 3

3 ящика перевезли