Знайди середню швидкість автомобіля протягом усього часу руху якщо вона за 3 год подолала 247 км, а

потім за 4 год ще 327 км. Умову також пишіть до задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Максим.

Ответ:

3 год-247 км

4год-327км

1)3×247=741(км)

2)4+327=331э(км)