Площя прямокутникадорівнює 13,86 см², а його довжина 4,2. Знайди периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Ивлев Владимир.

Ответ:

1)13,86:4,2=3,3(см)-Ширина прямокутника

2)3,3•2+4,2•2=15(см)-Периметри прямокутника