за три дні знайко розв'язав 36 задач. за другий день він розв'язав у 2 рази більше ніж за перший, а

за третій на 4 задачі більше ніж за перший. за скільки задач розв'язав знайко щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Карепанова Ксения.

Ответ:

1 день-8

2 день-16

3 день-12

Пошаговое объяснение:

1 день-?

2 день-?

3 день-?

За всі дні=36 задач Нехай 1 день буде х. Робимо рівняння.

х+2х+(х+4)=36 (задач )

Збираємо всі х разом (х+х+х+х=4х) та дописуємо четвірку котра залишилась

4х+4=36 (задач)

переносимо 4. ( при перенесенні за = знак міняється на протилежний)

4х=36-4

4х=32

х=32:4

х=8

Отже за 1 день він розвʼязав 8 задач

8*2=16

За 2 день він розвʼязав 16 задач

8+4=12

За 3 день він розвʼязав 12 задач

Перевіряємо 8+16+12=36